MÖBLER / Bord / Matbord 12868443
nr 1286 8443
Matbord
Gustaviansk stil. Bredd: 150. Djup: 98 cm. Höjd: 73 cm, + 2 ilägg a 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:55:10
100 kr
150 kr
Den Gustavianska stilen